Yönlendirme Sınavı Kıbrıs Birincisi Değirmenlik Lisesinden

resize (1)Değirmenlik Lisesi öğrencisi Alperen Ünkazan 96.87 puanla önemli bir başarıya imza atarak KKTC Yönlendirme Sınavı birincisi geldi. Bülent Ecevit Anadolu Lisesi’nde öğrenim görmek isteyen Ünkazan’ın başarısı ailesini, öğretmenlerini ve sevenlerini gururlandırdı.
   Diplomat olmak istediğini söyleyen Ünkazan, ailesi ve öğretmenlerine teşekkür ederek başarının azimle çalışmaktan geçtiğini söyledi.
   Yüzbaşı Servet Ünkazan ve röntgen teknisyeni Emine Ünkazan’ın ilk çocuğu olan Alperen Ünkazan babasının tayini nedeniyle iki yıldır Değirmenlik Lisesi’nde öğrenim görüyor.
   8 yaşında Duru isimli bir kız kardeşi olan Alperen Ünkazan dün Pi Analitik Dershanesi Lefkoşa Şubesi’nde düzenlenen basın toplantısına katıldı. Pi Analitik Dershanesi Lefkoşa Şube Müdürü Davut Güven, Alperen Ünkazan’la gurur duyduklarını söyledi. Dershane yönetimi Alperen Ünkazan’a bir tablet bilgisayar hediye etti. Ailesi ve öğretmenleriyle bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Alperen Ünkazan’ın sevinci ve heyecanı görülmeye değerdi.

http://www.kibrisgazetesi.com/print.php?news=142076

Okul Müdürümüzün Mesajı

aliyaman

OAB Başkanımızın Mesajı

Resim 248

Müjde: AB Projemiz Onaylandı.

conferencebike250