Değirmenlik Lisesi Kıbrıs Dördüncüsü

voleybolLİSELER ARASI VOLEYBOL MAÇLARI TAMAMLANDI
Kızlarda GMTMK erkeklerde NKL Şampiyon oldular
 
10 Yılı aşkın süredir Namık Kemal Lisesi’yle Gazi Mağusa Türk Maarif Koleji arasında süren voleybol rekabetinin bu yıl ki şampiyonu Gazi Mağusa Türk Maarif Koleji kizlari oldu.Oldukça çekişmeli geçen maç 5.sete kadar uzadı.Maçın sonunda 3-2 lik skorla şampiyon olan taraf  Gazi Mağusa Türk Maarif Koleji kızları oldu.Maç süresince her iki tarafında kendilerine  davullarla destek olan taraftarları vardı.Her iki okulun da öğrencileri ve öğretmenleri çoşkulu bir şekilde arkadaşlarına tezahürat yaparak destek oldu.
 
Maçlarda hakemlikleri dönüşümlü olarak Sedat Kılıç ve Zafer Cahit yaptılar.
Kızlarda 3-2 lik setlerle Gazimağusa Türk Maarif Koleji şampiyon olurken ikinci Namık Kemal Lisesi,üçüncü Lefkoşa Türk Maarif Koleji ve dördüncü Değirmenlik Lisesi oldu.
Erkeklerde ise  3-1 lik setlerle Namık Kemal Lisesi şampiyon olurken ikinci Gazimağusa Türk Maarif Koleji,üçüncü Erenköy Lisesi ve dördüncü ise Doğu Akdeniz Koleji oldu.
Kupa ve madalyalar okul müdürleri,yardımcıları ve KTSYD yk üyeleri tarafından verildi.Bakan ve daire müdürleri törene teşrif etmediler.( ismet ezel – mağusa haber ajansı )

http://www.mhajans.com/haber_detay.asp?haberID=1315

Okul Müdürümüzün Mesajı

aliyaman

OAB Başkanımızın Mesajı

Resim 248

Müjde: AB Projemiz Onaylandı.

conferencebike250